ARMBANDSUR, herr, Omega, Ref 2505-3, mekanisk,1940/50-tal.

410398. ARMBANDSUR, herr, Omega, Ref 2505-3, mekanisk,1940/50-tal.

Diameter, ca. 38 mm. Oversize modell.

Armband ej original. Urtavla med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 224