VÄSKOR/TEXTILIER med handtag, 3 st, ull. Persien, 1900-tal.

410330. VÄSKOR/TEXTILIER med handtag, 3 st, ull. Persien, 1900-tal.

Polykroma färger.
26 x 26, 27 x 28 samt 26 x 29 cm.
En väska med broderi.

Bruksslitage. Lösa trådar. Skador. Röklukt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Polykroma färger.
En väska med broderi.

Antal besök: 537