STOLAR, 4 st, tapetserarstil, 1910-talet.

410166. STOLAR, 4 st, tapetserarstil, 1910-talet.

original tyg och stoppning.

Slitage, ett hjul saknas, solblekt tyg, fläckar, skadade "boll"band.

Gör en kostnadsfri värdering!

original tyg och stoppning.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 427