ALLAN FRANK. metall, Åhus, signerad a`tergo daterad 1980.

410121. ALLAN FRANK. metall, Åhus, signerad a`tergo daterad 1980.

Mått: 39x88 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 39x88 cm.

Antal besök: 3 782