VÄGGLAMPETTER, gjuten mässing, Malmö Metallindustri, 1950-tal, rokokostil.

410083. VÄGGLAMPETTER, gjuten mässing, Malmö Metallindustri, 1950-tal, rokokostil.

Höjd 50 cm, lampskärmar i gul plysch.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 253