SPEGEL, Orrefors, 1940/1950-tal.

410074. SPEGEL, Orrefors, 1940/1950-tal.

Höjd 100 cm, bredd 71 cm.

En glasplatta med avslag/nagg i bakkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 100 cm, bredd 71 cm.

Antal besök: 2 298