MATTA, rölakan, Carl Dangel, signerad CD, omkring 1900-talets mitt, ca. 265x176.

410033. MATTA, rölakan, Carl Dangel, signerad CD, omkring 1900-talets mitt, ca. 265x176.

Polykrom geometrisk dekor.

Bruksslitage. Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Polykrom geometrisk dekor.

Bruksslitage. Smärre fläckar.

Antal besök: 1 606