410021. SERVISDELAR, 21 delar, porslin, bl.a,"Kobolt", Gustavsberg.
Rörstrand, "Diamant Azur", 6 st assietter, diameter 20,5 cm.
Rörstrand, 6 fat, diameter 15 cm.
Gustavsberg "Kobolt", 4 fat, diameter 15 cm.
Gustavsberg "Kobolt", 5 koppar, höjd 6 cm.
Bruksslitage.
Nagg förekommer.