SERVISDELAR, 21 delar, porslin, bl.a,"Kobolt", Gustavsberg.

410021. SERVISDELAR, 21 delar, porslin, bl.a,"Kobolt", Gustavsberg.

Rörstrand, "Diamant Azur", 6 st assietter, diameter 20,5 cm.
Rörstrand, 6 fat, diameter 15 cm.
Gustavsberg "Kobolt", 4 fat, diameter 15 cm.
Gustavsberg "Kobolt", 5 koppar, höjd 6 cm.

Bruksslitage.
Nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
Nagg förekommer.

Antal besök: 1 624