Gomér & Andersson Linköping
Belysning & Lampor
Golvlampor
GOLVLAMPA, märkt Goody 300-1, 1900-talets andra hälft.
410019. GOLVLAMPA, märkt Goody 300-1, 1900-talets andra hälft.
Höjd ca. 125 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 125 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
780