BORDSUR, efter Fransois Moreau, Frankrike, bronspatinerad metall/marmor, 1900-tal.

409971. BORDSUR, efter Fransois Moreau, Frankrike, bronspatinerad metall/marmor, 1900-tal.

Skulptur av amor. På marmorsockel.
Höjd 32 cm.
Längd 46 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32 cm.
Längd 46 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 921