CIGARETTETUI samt POKAL, sterling silver och silver, vikt ca 354 gram.

409951. CIGARETTETUI samt POKAL, sterling silver och silver, vikt ca 354 gram.

Etui i sterlingsilver. Inskription på insidan. Etuiets mått: 12,5 x 8 cm. Pokal enligt stämplar tillverkad 1926. Pokalens höjd 10 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 506