SKULPTUR, man med hatt, Kjell Engman, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.

409934. SKULPTUR, man med hatt, Kjell Engman, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.

Signerad.
Höjd 17 cm.
Medföljande sockel med belysning samt broschyr.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad.
Höjd 17 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 086