GITARR, trä, Bjarton, sent 1900-tal/samtida.

409929. GITARR, trä, Bjarton, sent 1900-tal/samtida.

Kommer i tillhörande fodral.

Bruksslitage, bör omsträngas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kommer i tillhörande fodral.

Bruksslitage, bör omsträngas.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 677