HANS HAHN-SEEBRUCK. olja på duk, Andalusien, signerad och daterad 1969.

409886. HANS HAHN-SEEBRUCK. olja på duk, Andalusien, signerad och daterad 1969.

Mått: var 75x60.

Mycket gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: var 75x60.

Mycket gott skick.

Auktionshaus von Brühl
Antal besök: 859