DIVERSE DRICKSGLAS, 24 delar, Reijmyre, kristall, 1900-tal.

409827. DIVERSE DRICKSGLAS, 24 delar, Reijmyre, kristall, 1900-tal.

Etsad dekor.
12 st champagneglas.
12 st sherryglas.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etsad dekor.
12 st champagneglas.
12 st sherryglas.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 572