SKÅL samt VAS, glas, John Orvar Lake, Ekenäs glasbruk.

409795. SKÅL samt VAS, glas, John Orvar Lake, Ekenäs glasbruk.

Vasens höjd 11 cm. Skålens diameter 20 cm.

Bruksslitage, smärre repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 486