SKULPTUR, träsnideri, Rune Engström Iggesund, signerad.

409779. SKULPTUR, träsnideri, Rune Engström Iggesund, signerad.

Höjd 30 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 903