VÄGGSKULPTUR, järn, 1960-tal.

VÄGGSKULPTUR, järn, 1960-tal.
409755. VÄGGSKULPTUR, järn, 1960-tal.

Väggskulptur, järn .
132 x 73, cm
Djup 4 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väggskulptur, järn .
132 x 73, cm
Djup 4 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 346