LENA A LINDERHOLM. Blommor,får rött hus, färglitografi, signerad och numrerad 66/225.

409644. LENA A LINDERHOLM. Blommor,får rött hus, färglitografi, signerad och numrerad 66/225.

Bildyta 25 x 17 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 25 x 17 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 055