GLASFÖREMÅL, 3 delar, VASER, 2 st, Elis Bergh, Kosta, VAS, Kallenberg.

40959. GLASFÖREMÅL, 3 delar, VASER, 2 st, Elis Bergh, Kosta, VAS, Kallenberg.

Vaserna signerade, höjd ca 14-24 cm.

Bruksslitage.
En vas med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
En vas med smärre nagg.

Antal besök: 2 328