PARTI DIVERSE, 3 delar, 1900-tal.

409574. PARTI DIVERSE, 3 delar, 1900-tal.

Ljusstake, Bo Fajans.
Tobaksburk, gjutjärn, höjd 18 cm.
Terrin med lock, höna på äggkorg.

Bruksslitage, nagg, krakelyr, ej helt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusstake, Bo Fajans.

Antal besök: 462