BARBIE MIDGE MED KLÄDER OCH LÅDA, Mattel, 195060-tal.

409572. BARBIE MIDGE MED KLÄDER OCH LÅDA, Mattel, 195060-tal.

Höjd 29 cm
Originalask, 7 x 31 x 27 cm
Originalkläder och skor
Metallställning.

Lätt bruksslitage-bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29 cm
Originalask, 7 x 31 x 27 cm
Originalkläder och skor
Metallställning.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 608