VASER, 3 st, glas, Timo Saarpaneva samt Tapio Wirkkala, Finland, 1900-tal.

409556. VASER, 3 st, glas, Timo Saarpaneva samt Tapio Wirkkala, Finland, 1900-tal.

Höjd 12, 17,5, 23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12, 17,5, 23 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 700