RA Auktionsverket Norrköping
Konst
Skulptur
HILMER JOHANSSON. Skulpturer, 3 st, snidat och målat trä, Döderhult, Oskarshamn, signerad och daterad 1947.
409522. HILMER JOHANSSON. Skulpturer, 3 st, snidat och målat trä, Döderhult, Oskarshamn, signerad och daterad 1947.
Höjd 15 till 17 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 15 till 17 cm.
Bruksskick.
RA Auktionsverket Norrköping
759