ARMLÄNK, 18K, vikt ca 36.75g.

ARMLÄNK, 18K, vikt ca 36.75g.
409505. ARMLÄNK, 18K, vikt ca 36.75g.

Armlänk för klocka
Längd 18 cm
Bredd 18 mm
Märkt FE, C10 (1977), 18K, kattfot, Stockholm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Armlänk för klocka
Längd 18 cm
Bredd 18 mm

Bruksskick.

Antal besök: 857