Armlänk för klocka
Längd 18 cm
Bredd 18 mm
Märkt FE, C10 (1977), 18K, kattfot, Stockholm.
Bruksskick.
Armlänk för klocka
Längd 18 cm
Bredd 18 mm
Bruksskick.