GUSTAF ADOLF ROMIN. Kustlandskap med Segelbåtar, akvarell, signerad G Romin.

409504. GUSTAF ADOLF ROMIN. Kustlandskap med Segelbåtar, akvarell, signerad G Romin.

Dagmått 27 x 42 cm.
Totalmått inkl ram 54,5 x 68,5 cm.

Gulnad, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 27 x 42 cm.

Gulnad, bruksslitage.

Antal besök: 5 473