TAKLAMPA samt INDUSTRILAMPA, 1900-tal.

409455. TAKLAMPA samt INDUSTRILAMPA, 1900-tal.

Taklampa, vitmålad metall, Philips, höjd kupa 15 cm.
Industrilampa, höjd 75 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Industrilampa, höjd 75 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 989