GLASFÖREMÅL, 11 delar, Finland bl.a. SKÅL, Tauno Wirkkala, Humppila, sign.

40940. GLASFÖREMÅL, 11 delar, Finland bl.a. SKÅL, Tauno Wirkkala, Humppila, sign.

Solflaska, Helena Tynell, Riihimäen Lasi, mm
Flaska, höjd ca 12,5 cm, Skål, höjd ca 12 cm.

Bruksslitage. 2 gröna assietter med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 592