ARTUR WAHLBY. "Hoppet", Länna, olja på pannå, signerad samt numrerad III/VI.

409342. ARTUR WAHLBY. "Hoppet", Länna, olja på pannå, signerad samt numrerad III/VI.

48 x 46 cm.

Mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 46 cm.

Mindre fläckar.

Antal besök: 3 177