Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
ARTUR WAHLBY. "Hoppet", Länna, olja på pannå, signerad samt numrerad III/VI.
409342. ARTUR WAHLBY. "Hoppet", Länna, olja på pannå, signerad samt numrerad III/VI.
48 x 46 cm.
Mindre fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
48 x 46 cm.
Mindre fläckar.
Auktionshuset Kolonn
2 833