LIVBOJ / FRÄLSARKRANS, Isbrytaren YMER.

409327. LIVBOJ / FRÄLSARKRANS, Isbrytaren YMER.

Diameter ca 75 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 75 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 1 214