SÄNGBORD ett par, "Frisco", Folke Olsson, Tingströms.

409246. SÄNGBORD ett par, "Frisco", Folke Olsson, Tingströms.

Teak, längd 56, bredd 48, höjd 59 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre repor.

Antal besök: 861