Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
ÅKE AHNLUND. Landskap med vattendrag. Olja på duk. Signerad och daterad 34.
409229. ÅKE AHNLUND. Landskap med vattendrag. Olja på duk. Signerad och daterad 34.
47.5 x 73.5 cm.
Smärre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
47.5 x 73.5 cm.
Smärre ytslitage.
Gomér & Andersson Linköping
831