PINNSTOLAR, 3 stycken, "Fanett", Ilmari Tapiovaara, Edsbyverken.

409225. PINNSTOLAR, 3 stycken, "Fanett", Ilmari Tapiovaara, Edsbyverken.

Brännmärkta.

Fuktskador samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brännmärkta.

Fuktskador samt slitage.

Antal besök: 676