HARALD WIBERG. TAVLOR (2), tusch, signerade och daterade 1968.

409187. HARALD WIBERG. TAVLOR (2), tusch, signerade och daterade 1968.

Naturscen med älg, 34,5 x 26 cm
Gärdesgård med råbock, 34,5 x 26 cm.

Ej examinerad ur ramarna.
Lätt gulnad.

Harald Wiberg (1908–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ramarna.
Lätt gulnad.

Harald Wiberg (1908–1986)

Antal besök: 3 167