HYLLSYSTEM, "Pira system", Olle Pira, 1950/60-tal.

409155. HYLLSYSTEM, "Pira system", Olle Pira, 1950/60-tal.

Fanerad i teak. 4 par gavlar i lackerad metall, 29 hyllplan, 4 hyllsektioner, 2 med lådor, 2 med dragdörrar. Etikettmärkta hyllplan.

Slitage, repor, slagmärken. Nedplockad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 396