SERVERINGSVAGN, Sylvan, England, 1900-tal.

409119. SERVERINGSVAGN, Sylvan, England, 1900-tal.

Anodised Ware, avtagbar bricka, längd ca. 70, bredd 41, höjd 82 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 439