HANS PURRMANN. Litografi.

409062. HANS PURRMANN. Litografi.

signerad med blyerts, daterad och numrerad. Kopiera 2/25 print 26 x 31cm. Ram 45 x 52cm.

Åldersspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersspår.

Antal besök: 924