BOKHYLLOR, två stycken, teak, Skaraborgs möbelindustri, 1960-tal.

409007. BOKHYLLOR, två stycken, teak, Skaraborgs möbelindustri, 1960-tal.

Höjd 172 cm, längd 80 cm.

Smärre repor och slagmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 172 cm, längd 80 cm.

Smärre repor och slagmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 526