MATSALSMÖBLEMANG, 7 delar, nyrenässans 1800-talets senare del.

409006. MATSALSMÖBLEMANG, 7 delar, nyrenässans 1800-talets senare del.

6 st Stolar med präglad sits
Matbord 150 cm + iläggsskivor 132 cm, tot med ilägg 282 cm
Bredd 96 cm
Höjd 78 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 st Stolar med präglad sits
Bredd 96 cm
Höjd 78 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 977