SKÄNK, omkring 1870.

SKÄNK, omkring 1870.
408999. SKÄNK, omkring 1870.

Mahogny faner, 3-dörrars skåp med 3 lådor, 97x 163x59 cm.

Åldersslitage, ett bakben reparerad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
408999. SKÄNK, omkring 1870.

Nyckel/nycklar finns.

Auktionshaus Kühlungsborn
Antal besök: 1 216