STOLAR, ett par, "modell 510", Svensk fur, Göran Malmvall, Karl Andersson och söner. 1900-tal.

408998. STOLAR, ett par, "modell 510", Svensk fur, Göran Malmvall, Karl Andersson och söner. 1900-tal.

Brännmärkta. Furu, svängd rygg. Höjd 80 cm. Sitthöjd 43 cm.

Repor, slagmärken, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 167