SIDEBOARD/ SKÅP av ek. Sverige 1950-tal, handskuren dekor.

408948. SIDEBOARD/ SKÅP av ek. Sverige 1950-tal, handskuren dekor.

Skåp med tre dörrar. Handskuren dekor av figurscener och vapenkartuscher. Inredning med hyllor och lådor. Längd 177, bredd 53, höjd 120 cm.

Bruksskick.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 048