VAS, glas, Ingeborg Lundin, Orrefors.

408942. VAS, glas, Ingeborg Lundin, Orrefors.

Skärslipad dekor i geometriskt mönster. Signerad DA samt med modellnummer 3658/4. Höjd 26 cm.

Repor förekommer. Visst beläggning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 088