FIGURIN, Dragspelare, skuret och bemålat trä, otydligt signerad.

408923. FIGURIN, Dragspelare, skuret och bemålat trä, otydligt signerad.

Höjd ca 13,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 13,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 182