LAMPA, Glory, 1900-talets första hälft.

408893. LAMPA, Glory, 1900-talets första hälft.

Skärmens diameter ca 28 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skärmens diameter ca 28 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 883