GLASFÖREMÅL, 13 delar, bl.a. SKÅL, Simon Gate, Orrefors, karnevalglas, 1900-tal.

40883. GLASFÖREMÅL, 13 delar, bl.a. SKÅL, Simon Gate, Orrefors, karnevalglas, 1900-tal.

Skålar, vaser mm.

Enstaka nagg bl.a. på skål, Gate, Orrefors.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skålar, vaser mm.

Antal besök: 1 715