TELEFONER, 5 stycken, 1900-talets andra hälft.

408823. TELEFONER, 5 stycken, 1900-talets andra hälft.

2 röda, 1 svart, 1 grön och 1 vit telefon.

Bruksslitage
Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage
Ej genomgångna.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 492