JIM JOHNSSON. Skuklptur, glas, Gränna Glashytta, blåst av Germano Padoan, signerad, unik.

408804. JIM JOHNSSON. Skuklptur, glas, Gränna Glashytta, blåst av Germano Padoan, signerad, unik.

Höjd, inklusive sockel, 46 cm.

Smärre repor kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repor kan förekomma.

Antal besök: 2 459