VAS, glas, fiskgraal, Edward Hald, Orrefors 1944.

40867. VAS, glas, fiskgraal, Edward Hald, Orrefors 1944.

Signerad; Orrefors 1944 Graal nr 1858 Edward Hald. Dekor av fiskar och sjöväxter. Höjd 14 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 2 527