Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Belysning & Lampor
Taklampor
TAKLAMPA, "Mars", Per Sundstedt, Atelje Lyktan, 1900-talets andra hälft, höjd exklusive sladd 20 cm.
408668. TAKLAMPA, "Mars", Per Sundstedt, Atelje Lyktan, 1900-talets andra hälft, höjd exklusive sladd 20 cm.
Etikettmärkt.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Etikettmärkt.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 670